O nas

Odkrywaj piękno przedmiotów. Pokazuj je innym. Kreuj trendy. Poznawaj osobowości.

Wiemy co warto...
Zamiast ryzykować, lepiej zdać się na opinię tych, którzy wiedzą, co warto… kupić.
Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu najciekawsze sklepy z Polski i ze świata.

Wierzymy, że wygląd, styl, ludzie i przedmioty, którymi się otaczamy mają wpływ na to kim jesteśmy i co czujemy. Sellektor to Twoje miejsce, gdzie kupujesz po swojemu.

Najnowsze kolekcje,

najlepsze wyprzedaże i promocje. Stań się “sellekcjonerem”, obserwuj sellekcje redakcji i wishlist’y swoich znajomych, oszczędzaj czas i pieniądze, znajdując szybko to czego szukasz.

Dołącz do nas!

Załóż profil i otrzymuj specjalne oferty na adres mailowy, obserwuj nas na Facebook’u i na Instagramie. Czytaj naszego bloga, na którym znajdziesz mnóstwo porad oraz rekomendacji naszej redakcji i stylistów.

Dla naszych użytkowników zebraliśmy w jednym miejscu tylko najbardziej wyróżniające się sklepy z całego świata, które oferują wysyłkę towarów do Polski.

Sellektor to nie tylko produkty, sklepy, trendy i okazje cenowe, to przede wszystkim zaangażowana społeczność, która tworzy nasz serwis razem z nami, mając do dyspozycji wiele unikatowych funkcjonalności.

Do współpracy z nami zaprosiliśmy grupę liderów z branży mody i designu, profesjonalnych praktyków z zakresu stylizacji, którzy poprzez swoje profile, wybrane produkty i tworzone sellekcje wskażą naszym użytkownikom co wybierają i rekomendują na dany sezon trendseterzy.

Wiemy co warto, bo kochamy to co robimy!
Sellektor Team

Twórz swoje sellekcje i obserwuj, co wybierają Twoi znajomi. Inspiruj się innymi i zainspiruj innych sobą.

Dołącz do nas!