Black Friday

logo2
steps4
steps3
okazje2
lvr1c
douglas
answear1
promocje_farfetch
button1
button2
marki
logo_adidas
logo_hilfiger_ona
logo_kors
logo_levis
logo_mango
logo_gucci_ona

CO TO JEST BLACK FRIDAY?

Black Friday to ulubione święto miłośników shoppingu i idealna okazja do tego, żeby pomyśleć o gwiazdkowych prezentach dla całej rodziny. Czarny Piątek to tradycja, która wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie obchodzona jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i oficjalnie rozpoczyna sezon świątecznych zakupów. Co ciekawe, w USA to jeden z najbardziej dochodowych dni w roku – tego dnia zakupy robi aż 100 milionów Amerykanów!

CZARNY PIATEK PO POLSKU

W Polsce co roku przybywa fanów okazyjnych zakupów. Black Friday organizowany jest u nas w ostatni piątek listopada – w tym roku będzie to 24.11. Tego dnia sklepy organizują wyjątkowe przeceny, specjalne loterie czy konkursy, a niektóre centra handlowe otwarte są dłużej, niż zwykle. Czarny Piątek kojarzy się jednak z ogromnymi kolejkami, dlatego gorączka przedświątecznych zakupów coraz częściej przenosi się do sieci, gdzie można skorzystać z równie atrakcyjnych zniżek. W Sellektor.com dodatkowo możesz wygrać bony na następne zakupy w #Giveaway!
W pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku organizowany jest Cyber Monday, który jest kolejną okazją do korzystnych zakupów.
Co warto kupić z okazji Black Friday? Prezenty gwiazdkowe dla bliskich – takie jak zegarki, kosmetyki, płyty, książki czy akcesoria do domu, ale też buty na zimę, modny płaszcz czy ciepły sweter.