prodAPP – aplikacja, która pozwoli Ci kupować świadomie

prodAPP – aplikacja, która pozwoli Ci kupować świadomie

Moda to nie wszystko. Żeby dobrze wyglądać, musisz się świetnie czuć, a to niemożliwe bez mądrej, zbilansowanej diety. Na szczęście właśnie odkryłyśmy aplikację, które pozwoli nam podejmować świadome i właściwe dla nas decyzje zakupowe żywności i kosmetyków. Poznajcie prodAPP – aplikację, z której za chwilę będziecie korzystać częściej, niż ze Snapseed!

NIE TYLKO MODA

Współczesne kobiety lubią być dobrze poinformowane i świadomie podejmować decyzje. Wiemy, że modny jest kolor żółty, duże kolczyki i spódnice szyte z koła (koniecznie w duecie z białymi botkami). Ale to nie wszystko – dowiadujemy się, z czego wykonane są nasze ubrania, kto je zaprojektował i czy na pewno są bezpieczne dla naszej skóry. Coraz więcej z nas łączy modę ze światopoglądem, co przejawia się nie tylko we wspieraniu lokalnych marek, ale też na przykład noszeniu wyłącznie wegańskiej odzieży i dodatków.

Jednocześnie chcemy dbać o siebie całościowo – uprawiając sport, pilnując jakości snu, jedząc wyłącznie to, co odpowiada naszemu ciału. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, zdajemy sobie sprawę ze znaczenia słów „jesteś tym, co jesz”. Wsłuchujemy się w swoje organizmy i jesteśmy w stanie jasno określić, po czym nie czujemy się dobrze. Co więcej, coraz częściej badania lekarskie wykazują różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, które musimy brać pod uwagę, planując jadłospis.

Na szczęście jest coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które pomagają nam na co dzień dbać nie tylko o styl, ale też o zdrowie.

WEŹ UDZIAŁ W SPECJALNYM KONKURSIE PRODAPP I SELLEKTOR.COM, W KTÓRYM DO WYGRANIA JEST 5 KOSZY ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ. WEJDŹ DO KONKURSU >>TUTAJ<<

PRODAPP – DLACZEGO MAMY TĘ APKĘ W TELEFONACH?

Jednym z pomysłów na to, jak o siebie dbać bez wysiłku, jest prodAPP. To wygodna i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala kontrolować to, co jesz, a dokładnie: składy produktów, wartości odżywcze, alergeny, kraj pochodzenia, a nawet certyfikaty.

Jak to działa? Łatwiej niż Instagram. Nie musisz nawet czytać etykiet, wytężając przy tym wzrok. Wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy towaru albo wpiszesz jego nazwę, żeby wyświetlić wszystkie informacje na jego temat, w tym dowiedzieć się, z jakiego miejsca na świecie pochodzi. Dzięki informacji o kaloryczności czy ilości witamin oraz innych składników odżywczych, możesz pilnować zbilansowanej diety. Baza produktowa w prodAPP jest bogata, a wszystkie informacje są zweryfikowane i pochodzą od producentów. Na pewno nie zabraknie w niej Twoich ulubionych rzeczy!

post5

To, co w apce prodAPP najfajniejsze, to możliwość stworzenia swojego własnego, spersonalizowanego profilu, w którym zaznaczysz preferencje żywieniowe, składniki, na jakie masz alergię i rodzaj diety. Dzięki temu wiesz dobrze, co jesz, czujesz się dobrze, jesteś zdrowa i wyglądasz pięknie.

Dodatkową zaletą prodAPP jest słownik E, czyli tajemniczych kodów substancji dodawanych do żywności. Dzięki tej apce rozszyfrujesz je bez problemu. Tym bardziej, że projektanci aplikacji zadbali o jasność: podzielili wszystkie tajemnicze E, oznaczając je kolorem zielonym (to te nieszkodliwe), niebieskie (substancje podejrzane), pomarańczowe (substancje, względem których zaleca się ostrożność) oraz czerwone, czyli niebezpieczne dla zdrowia.

Aplikację prodAPP ściągniesz na smartfon z systemem operacyjnym iOs oraz Android bez żadnych opłat. Obecnie trwają prace nad ulepszeniem funkcjonowania apki, ale według nas już teraz to jedna z fajniejszych aplikacji, których nie może zabraknąć w naszych telefonach (obok Instagrama, Endomondo i programów do ulepszania wyglądu cery 😉 ).

WEŹ UDZIAŁ W SPECJALNYM KONKURSIE PRODAPP I SELLEKTOR.COM, W KTÓRYM DO WYGRANIA JEST 5 KOSZY ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ. WEJDŹ DO KONKURSU >>TUTAJ<<

post2

Weź udział w atrakcyjnym konkursie Sellektor.com i prodAPP! Wystarczy, że weźmiesz udział w zabawie organizowanej na naszym fanpage’u (kliknij TUTAJ). Pokaż nam skład produktu żywnościowego, który ostatnio pozytywnie Cię zaskoczył! Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym zamieścisz screen (zrzut ekranu) z aplikacji prodAPP, w którym widać listę składników. Nie zapomnij uzasadnić w jednym zdaniu swojego wyboru. Do wygrania 5 koszy ze zdrową żywnością – każdy o wartości 100 zł! Konkurs trwa od 19.04.2019 do 28.04.2018! Regulamin konkursu dostępny jest na naszym fanpage’u.

Mogą Ci się spodobać