Buty biegowe ON RUNNING CLOUDSURFER MAN

700 zł

Buty On Running CLOUDSURFER to wyjątkowo komfortowy model, zaprojektowany z myślą o codziennych treningach biegowych i osobach z neutralną stopą. Są dedykowane do biegania po utwardzonych nawierzchniach na krótkich i średnich dystansach. Sprawdzą się także w trakcie fartleku i treningu tempa.
Konstrukcja cholewki i języka tego modelu aktywnie uczestniczy w procesie termoregulacji wewnątrz butów. Siateczkowata struktura gwarantuje należytą wentylację w upalne dni i jednocześnie odpowiada za wydajne odprowadzanie wilgoci powstającej na skórze. Taka budowa sprawia, że nawet w trakcie wyczerpujących sesji treningowych nigdy nie będzie brakowało stopom potrzebnego komfortu. Z kolei bezszwowa konstrukcja cholewki redukuje do zera ryzyko potencjalnych obtarć. Antybakteryjne wykończenie cholewki zapobiega namnażaniu się bakterii i sprawia, że nawet po intensywnym treningu stopy będą czuły się świeżo.
Model CLOUDSURFER gwarantuje jednak przede wszystkim znakomity poziom przyczepności i amortyzacji. Nowatorska konstrukcja podeszwy oraz dodatkowa warstwa pianki EVA pod piętą skutecznie tłumią wstrząsy płynące z podłoża. W rezultacie przekładają się mniejsze zmęczenie stóp. Taka konstrukcja znacząco także redukuje ryzyko powstania potencjalnych kontuzji. Wbudowana w podeszwę płyta Speedboard™ przyczynia się do jeszcze bardziej efektywnego ruchu. Wszystko to za sprawą odzyskania energii, która powstaje podczas uginania podeszwy i wykorzystaniu jej do wybicia gdy stawiamy kolejny krok. Buty On Running CLOUDSURFER to bezkompromisowy model dla najbardziej wymagających.
 
Profil: bieganie, trening
Waga: 330 g
Drop: 6 mm

700 zł