Buty DOLOMITE DIAGONAL GTX MAN
-40%

Dolomite

Buty DOLOMITE DIAGONAL GTX MAN

620 zł372 zł

Buty DOLOMITE DIAGONAL GTX to wszechstronne buty turystyczne inspirowane bardziej zaawansowanymi modelami. Dobrze sprawdzą się na wielu podmiejskich szlakach i w trakcie całodniowych wycieczek z plecakiem. Bez obaw można się w nich wybrać na leśną wędrówkę, łatwe górskie wycieczki czy aktywny urlop.
Za sprawą ich niskiej wagi prawie nie czuć ich na stopach.
Ich cholewka została wykonana z wysokiej jakości skóry zamszowej. Charakteryzuje się dużą solidnością i anatomicznym dopasowaniem.
>Wysoki poziom ochrony przed wodą to zasługa zastosowanej w tych butach membrany Gore-Tex®. Dzięki niej w deszczowe dni stopy pozostaną zawsze suche i chronione przed wyziębieniem. Oddychająca (paroprzepuszczalna) membrana odpowiada jednocześnie za odprowadzanie wilgoci z wnętrza butów. W sytuacji wzmożonej aktywności nie pozwoli na gromadzenie się nadmiaru wilgoci powstającej na skórze. W rezultacie dba o optymalny komfort termiczny.
Komfortowy krój anatomicznie dopasowanej cholewki oraz podeszwa o niskiej sztywności sprawiają, że nawet długie wędrówki okażą się w nich mniej męczące.
Buty DIAGONAL GTX to idealna propozycja dla aktywnych kobiet, które kochają eksplorować nowe szlaki.

620 zł372 zł

widget_blackfriday2020