POC

Kask rowerowy POC OMNE AIR

700 zł560 zł

POC OMNE AIR to niezwykle wszechstronny kask szosowy, który z powodzeniem może być także wykorzystywany do typowo miejskiej jazdy. W trakcie jego projektowania inspirowano się rozwiązaniami technologicznymi z bardziej zaawansowanych modeli takich jak Octal i Ventral.
Wyjątkowo innowacyjnym elementem tego modelu jest zastosowanie technologii SPIN (Shearing Pad Inside). Mowa o opatentowanym systemie silikonowych wkładek, których zadaniem jest przeciwdziałanie efektom wypadków, podczas których głowa jest uderzana pod kątem (ukośnie). W trakcie wypadku system SPIN umożliwia rotację kasku względem głowy. W rezultacie redukuje siłę uderzenia i lepiej chroni mózg. Pianka EPS w tym modelu jest strategicznie grubsza w najbardziej narażonych na uderzenia miejscach. Zapewnia tym samym wszechstronną ochronę w trakcie codziennego i typowo sportowego użytkowania.
Lekki i intuicyjny w użyciu system regulacji obwodu pozwala na wygodne oraz bezpieczne dopasowanie kasku do kształtu głowy. Wszechstronny OMNE AIR Jest przy tym wyjątkowo lekki i wygodny. Równie istotny jest jego minimalistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania.

700 zł560 zł