Kask RUDY PROJECT THE WING

1 750 zł

Rudy Project The Wing burzy obecne standardy kasków aerodynamicznych. Za sprawą rewolucyjnej geometrii, maksymalizuje aerodynamikę niezależnie od pozycji kolarza. Zdejmowana przednia pokrywa magnetyczna, masywny kanał wylotowy oraz magnetyczna szyba zapewniają najwyższy komfort oraz wydajność podczas jazdy na czas i triathlonu.
Magnetyczny wizjer jest łatwy w montażu i dokowaniu na kasku. Oferuje wyjątkowo szeroki kąt widzenia oraz lepsze widzenie horyzontalne. Wykonany z polikarbonu wizjer zapewnia przede wszystkim ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz redukuje zmęczenie oczu. W rezultacie pomaga zawodnikom w skupieniu się na wydajności i rywalizacji.
Masywne wloty powietrza z przodu i tyłu kasku gwarantują ciągły przepływ powietrza. Naukowo opracowane połączenie geometrii kasku i wlotów powietrza przyspiesza wewnętrzną wentylację, wzmagając odparowywanie potu i chłodzenie głowy zawodnika.
Kask Rudy Project The Wing jest owocem badań w tunelu aerodynamicznym, obliczeń dynamiki płynów (CFD), rozwoju inżynieryjnego z renomowaną firmą Swiss Side oraz testów z mistrzami triathlonu i światowego kolarstwa.
Jego ultralekka konstrukcja zapewnia najwyższy komfort, wydajność i ochronę głowy. The Wing pomaga pobić każde czasowe rekordy.

1 750 zł

widget_blackfriday2020