Koszulka biegowa COMPRESSPORT TRAIL POSTURAL SS TOP

410 zł369 zł

TRAIL POSTURAL SS TOP to wyjątkowo lekka koszulka kompresyjna do biegania w terenie. W rozmiarze „M” waży zaledwie 90 g. i prawie nie czuć jej gdy ma się ją na sobie. Sprawdzi się idealnie zarówno w trakcie wyczerpujących treningów, startów w maratonach czy górskich biegach ultra.
Termoaktywny materiał, z którego została wykonana sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha.
Mimo mocno dopasowanego kroju, koszulka zapewnia niezbędny komfort i nie ogranicza ruchów. Jej całkowicie płaskie szwy niwelują do minimum ryzyko powstawania nieprzyjemnych otarć i podrażnień.
Syntetyczne włókna koszulki odznaczają się dużą sprężystością co w połączeniu z zastosowaną kompresją pomaga dobrze trzymać i opinać mięśnie. Z kolei technologia Unique Spin Control odpowiada za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. W tym przypadku to także zasługa elastycznych włókien, które biegną wzdłuż kręgosłupa oraz brzucha, podtrzymując jednocześnie ramiona i odcinek piersiowy kręgosłupa. Pomagają tym samym w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, nawet kiedy jesteśmy mocno zmęczeni.
Rozpinany na całej długości zamek, jest niezwykle wygodny w użyciu i skutecznie pomaga w łatwy sposób kontrolować temperaturę ciała. Absolutną nowością w tym modelu jest innowacyjny układ kieszeni. Klasyczne kieszenie z tyłu zastąpiono tutaj kieszonkami w okolicach pasa. W ten sposób powstało funkcjonalne połączenie koszulki kolarskiej z pasem biegowym.
TRAIL POSTURAL SS TOP to propozycja dla tych, którzy stawiają na innowacje i najwyższe osiągi.

410 zł369 zł