Koszulka biegowa ON RUNNING PERFORMANCE-T

360 zł

Koszulka biegowa On Running PERFORMANCE-T została zaprojektowana z myślą o startach w zawodach, szybkich treningach oraz biegach w ciepłe i upalne dni.
Wykonano ją z wysokiej jakości technicznych włókien, których głównym zadaniem jest szybkie odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Charakterystycznym elementem jej budowy jest tzw. strefowa konstrukcja. Odporny na rozdarcie przód koszulki został zaprojektowany tak, by osłaniać, osuszać i chronić. Z kolei na plecach znajduje się wysoce paroprzepuszczalna (oddychająca) tkanina z siatki. Ta odprowadza nadmiar wilgoci gromadzącej się na plecach i gwarantuje odświeżający przepływ powietrza.
Za sprawą całkowicie bezszwowej budowy wyeliminowano ryzyko nieprzyjemnych obtarć i podrażnień. W rezultacie nawet podczas wyczerpujących sesji biegowych koszulka jest prawie nieodczuwalna na ciele. Równie wydatnie pomaga w tym jej wyjątkowo niska waga.
On Running PERFORMANCE-T to udane połączenie ochrony, oddychalności i swobody. Mimo minimalistycznej konstrukcji z powodzeniem sprosta najcięższym treningom i biegowym wyzwaniom.

360 zł