Koszulka COMPRESSPORT RACING SS

260 zł234 zł

RACING SS T-SHIRT to najbardziej zaawansowana koszulka biegowa w ofercie COMPRESSPORT. W rozmiarze „M” waży zaledwie 45 g. i prawie nie czuć jej gdy ma się ją na sobie.
Jej charakterystycznym elementem są specjalne strefy wentylacyjne z unikalnym układem termoaktywnych włókien. Wspomniane strefy znajdują się na plecach, klatce piersiowej i pod pachami, a więc w miejscach o największej potliwości. Strefowa konstrukcja gwarantuje w tym przypadku znakomitą wentylację, chłodzenie organizmu i zapobiega przegrzaniu. Termoaktywny materiał, z którego została wykonana koszulka sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha.
Mimo dopasowanego kroju, koszulka zapewnia niezbędny komfort i nie ogranicza ruchów. Jej całkowicie płaskie szwy niwelują do minimum ryzyko powstawania nieprzyjemnych otarć i podrażnień.
RACING SS T-SHIRT sprawdzi się idealnie podczas wyczerpujących treningów i startów w zawodach. Z powodzeniem można w niej także trenować na siłowni lub klubie fitness. To najlepsza koszulka termoaktywna na upalne dni.

260 zł234 zł

widget_blackfriday2020