Koszulka ON RUNNING WEATHER-SHIRT

580 zł

Koszulkę ON RUNNING WEATHER-SHIRT zaprojektowano z myślą o wydajności i komforcie w chłodne i mroźne dni. Będzie idealnym wyborem na jesienno-zimowe treningi biegowe. Sprawdzi się także w warunkach dużej zmienności pogodowej oraz okresie przejściowym w ciągu roku.
Wykonana z wysokiej jakości technicznych włókien aktywnie uczestniczy w szybkim odprowadzaniu wilgoci z powierzchni skóry. Zapewnia tym samym uczucie suchości i niezbędny komfort. Kanałowa konstrukcja włókien materiału zatrzymuje ciepło wytwarzane przez ciało. Zmagazynowane wewnątrz ogrzane powietrze staje się tym samym idealnym izolatorem chroniącym organizm przed wyziębieniem.
Podczas jej projektowania skupiono się na maksymalnej ochronie przed niesprzyjającą pogodą. Przed wnikaniem zimnych podmuchów wiatru chroni rozpinana stójka i przedłużane mankiety z otworem na kciuk i zegarek. Przedłużony materiał w tylnej części pleców osłania je w każdej sytuacji i zapobiega wychłodzeniu. Elementy odblaskowe zwiększają widoczność po zmroku.
Koszulka ON RUNNING WEATHER-SHIRT może być wykorzystywana jako samodzielna warstwa zewnętrzna. W szczególnie zimne lub mokre dni można ją z powodzeniem założyć pod nieprzemakalną kurtkę biegową.
Dzięki niej, nawet niska temperatura nie będzie przeszkodą w odbyciu treningów biegowych.

580 zł