Koszulka rowerowa męska POC ESSENTIAL ROAD LIGHT JERSEY

POC

Koszulka rowerowa męska POC ESSENTIAL ROAD LIGHT JERSEY

450 zł

ESSENTIAL ROAD LIGHT JERSEY to wyjątkowo wszechstronna koszulka kolarska na każdą okazję. Sprawdzi się idealnie zarówno w trakcie treningu lub startu w zawodach. Z powodzeniem można się w niej także wybrać na powolną przejażdżkę.
Materiał, z którego została wykonana jest w pełni termoaktywny. W trakcie wzmożonej aktywności sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha. Perforowana struktura materiału skutecznie poprawia wentylację, pomagając utrzymać chłód i suchość skóry podczas intensywnej jazdy. W rezultacie chroni przed niepożądanym przegrzaniem organizmu. W jeszcze sprawniejszym kontrolowaniu temperatury ciała pomaga rozpinany na całej długości zamek.
Jak przystało na klasyczną koszulkę kolarską, nie mogło w niej zabraknąć miejsca na przechowywanie podręcznych akcesoriów. Zapinana na zamek kieszeń bez problemu pomieści telefon komórkowy, z kolei trzy osobne kieszenie cargo zapewniają dużo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych drobiazgów.
Koszulka ESSENTIAL ROAD LIGHT JERSEY, jest częścią kolekcji Essential. Tkaniny wykorzystywane w tej linii produktowej łączą niską wagę i wysoką trwałość bez utraty komfortu oraz wydajności jazdy.

450 zł