Koszulka rowerowa męska POC ESSENTIAL ROAD LS JERSEY

POC

Koszulka rowerowa męska POC ESSENTIAL ROAD LS JERSEY

580 zł

POC ESSENTIAL ROAD LS JERSEY to wyjątkowo wszechstronna koszulka kolarska z długim rękawem. Sprawdzi się idealnie zarówno w trakcie treningu lub startu w zawodach. Z powodzeniem można się w niej także wybrać na niezobowiązującą przejażdżkę.
Materiał, z którego została wykonana jest w pełni termoaktywny. W trakcie wzmożonej aktywności sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha. Dzięki długim rękawom skutecznie ochroni Cię gdy zrobi się zimno
Jak przystało na klasyczną koszulkę kolarską, nie mogło w niej zabraknąć miejsca na przechowywanie podręcznych akcesoriów. Zapinana na zamek kieszeń bez problemu pomieści telefon komórkowy, z kolei trzy osobne kieszenie cargo zapewniają dużo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych drobiazgów.
Koszulka ESSENTIAL ROAD LS JERSEY, jest częścią kolekcji Essential. Tkaniny wykorzystywane w tej linii produktowej łączą niską wagę i wysoką trwałość bez utraty komfortu oraz wydajności jazdy.
Koszulkę wykonano z włókien pochodzących z recyklingu, które spełniają wymagania GRS Global Recycled Standard. ESSENTIAL ROAD LS JERSEY jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zminimalizować swój wpływ na środowisko.

580 zł