Koszulka triathlonowa COMPRESSPORT TRI POSTURAL SS TOP

410 zł369 zł

TRI POSTURAL SS TOP to wyjątkowo lekka koszulka kompresyjna do triathlonu. Jest funkcjonalnym rozwinięciem cieszącego się dużym uznaniem modelu Triathlon Aero. W rozmiarze „M” waży zaledwie 85 g. i prawie nie czuć jej gdy ma się ją na sobie.
Termoaktywny materiał, z którego została wykonana sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha.
Mimo dopasowanego kroju, koszulka zapewnia niezbędny komfort i nie ogranicza ruchów. Jej całkowicie płaskie szwy niwelują do minimum ryzyko powstawania nieprzyjemnych otarć i podrażnień.
Syntetyczne włókna koszulki odznaczają się dużą sprężystością co w połączeniu z zastosowaną kompresją pomaga dobrze trzymać i opinać mięśnie. Z kolei technologia Unique Spin Control odpowiada za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. W tym przypadku to także zasługa elastycznych włókien, które biegną wzdłuż kręgosłupa oraz brzucha, podtrzymując jednocześnie ramiona i odcinek piersiowy kręgosłupa. Pomagają tym samym w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, nawet kiedy jesteśmy mocno zmęczeni.
Rozpinany na całej długości zamek, jest niezwykle wygodny w użyciu i skutecznie pomaga w łatwy sposób kontrolować temperaturę ciała. Absolutną nowością w tym modelu jest innowacyjny układ kieszeni. Klasyczne kieszenie z tyłu zastąpiono tutaj kieszonkami w okolicach pasa. W ten sposób powstało funkcjonalne połączenie koszulki kolarskiej z pasem biegowym.
TRI POSTURAL SS TOP to propozycja dla tych, którzy stawiają na innowacje i najwyższe osiągi.

410 zł369 zł

widget_blackfriday2020