Koszulka z krótkim rękawem damska ASSOS UMA GT EVO

440 zł396 zł

ASSOS UMA GT EVO to bardziej zaawansowana wersja damksiej koszulki kolarskiej UMA GT. W odróżnieniu jednak od niej jej krój jest bardziej dopasowany do sylwetki. Usprawniono także rozwiązania odpowiadające za wentylację w tym modelu.
Panele odwzorowujące ciało wykonano z lekkiego i w pełni termoaktywnego materiału Typ.112 Dual Tex, który sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i zapobiega pojawianiu się przykrych zapachów. Dodatkową zaletą materiału jest także filtr UPF 35 chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Nowością w tym modelu jest zastosowanie bocznych paneli z materiału Simesh, które zapewniają swobodną cyrkulację powietrza i zapobiegają przegrzaniu.
Wyposażona w trzy pojemne kieszenie bez problemu pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest zawsze bezpieczna bez względu na warunki jazdy.
UMA GT to idealna propozycja dla kobiet stawiających na komfort, wydajność i stylowy wygląd. Sprawdzi się zarówno w trakcie intensywnych treningów, startu w zawodach czy weekendowej przejażdzki.

440 zł396 zł

widget_blackfriday2020