Kurtka biegowa ON RUNNING WATERPROOF ANORAK MAN

1 560 zł

ON Running WATERPROOF ANORAK to całkowicie wodoodporna i wyjątkowo wszechstronna kurtka biegowa. Sprawdzi się idealnie podczas aktywności w deszczowe i wietrzne dni oraz w sytuacji gdy trudno przewidzieć zmiany pogody.
Jej każdy element zaprojektowano z myślą o niskiej wadze, wydajności i ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Trójwarstwowy laminat, z którego powstała, gwarantuje pełną wiatro- i wodoodporność oraz dynamiczną paroprzepuszczalność (oddychalność). Aktywnie uczestniczy w pozbywaniu się wilgoci jaka pojawia się w trakcie wysiłku na powierzchni skóry. W rezultacie pomaga utrzymać optymalny komfort i termikę. Otwory wentylacyjne pod pachami pomagają dodatkowo w utrzymaniu optymalnej termiki ciała. Można je rozpiąć gdy się przegrzewamy, lub całkowicie zapiąć kiedy zaczynamy odczuwać zimno.
Bryzgoszczelny zamek skutecznie zabezpiecza wnętrze kurtki przed zamoknięciem. Anatomicznie zaprojektowany kaptur nie ogranicza pola widzenia i skutecznie chroni przed deszczem i podmuchami wiatru. Do wyregulowania jego objętości wystarczy jeden ruch ręki.
Kolejnym atutem kurtki są jej niewielkie wymiary po skompresowaniu. W tym przypadku rolę pokrowca pełni wbudowana w kurtkę wewnętrzna kieszeń. Po spakowaniu nie zajmie zbyt wiele miejsca w plecaku.
Materiały, których użyto do jej wyprodukowania zostały starannie wybrane z uwagi na aspekt związany z ekologią. Zaawansowana wodoodporna membrana jest nie tylko oddychająca, rozciągliwa i trwała, ale także całkowicie pozbawiona szkodliwego dla ludzkiego zdrowia i środowiska PTFE. Co więcej, jest zabezpieczona trwałą i odporną na działanie powłoką DWR, która nie zawiera równie szkodliwego PFC.
Kurtka ON Running WATERPROOF ANORAK to propozycja dla biegaczy, dla których nie ma złej pogody na trening.

1 560 zł