Descente

Kurtka narciarska z futrem DESCENTE LAYLA

4 050 zł3 240 zł

Damska kurtka LAYLA to idealny wybór dla tych kobiet, które szukają ciepłej i lekkiej kurtki ocieplanej. Techniczne parametry zapewnią Ci ochronę, gdziekolwiek nie będziesz. Noś ją z dołączonym futrem, aby zyskała miejskiego, uniwersalnego wyglądu do codziennej stylizacji. Odepnij je, gdy chcesz zmienić ją w sportową kurtkę na podbój narciarskich stoków. Tak, jak lubisz.


Kurtka LAYLA wykonana z rozciągliwej tkaniny 4way Stretch o szczupłym kroju. To gwarancja wytrzymałości materiałów i właściwej ochrony wypełnienia kurtki. Technologia 3D MOTION zapewnia nieograniczoną swobodę ruchu i rozciągliwość materiału w każdym kierunku. Ponadto posiada on laminację DTL. To wielofunkcyjna, miękka i wodoszczelna powłoka przepuszczająca powstającą podczas wysiłku wilgoć. Zapewnia wodoszczelność oraz oddychalność rzędu 20.000mm H2O.
Ocieplina 3M Thinsulate zapewnia odpowiednią ciepłotę ciała, jednocześnie nie zwiększając rozmiaru i wagi odzieży. Unikalna struktura włókien efektywniej zatrzymuje nagrzane powietrze, charakteryzując się jednocześnie wysoką oddychalnością. Warstwę termoizolacyjną wspiera HEAT NAVI, której warstwa wyłapuje promienie słoneczne nawet w niesprzyjających warunkach, zamieniając je w dodatkowe ciepło.


Zapinana na dwukierunkowy zamek. Dwie kieszenie boczne, kieszeń na skipass oraz kieszonki na piersiach również na suwaki. Przy piersiowych kieszonkach aplikacje wykonane techniką D-LASER dla wyjątkowo sportowego looku. Rękawy proste, zakończone suwakami oraz lycrowymi mankietami dla lepszego dopasowania i ochrony przed chłodem. Duży, regulowany kaptur z wysokim kołnierzem oraz opcjonalnym futrem, które można w każdej chwili odpiąć. Pod pachami zamki, dzięki którym kontrola wentylacji i temperatury jest bardzo prosta. Futerkowy kołnierz wewnętrzny, który można odczepić w razie potrzeby.


Najważniejsze cechy:


> Tkanina 4way STRETCH z technologią MOTION 3D to wysoka wytrzymałość, nieskrępowane ruchy i dopasowanie do ciała

> Ocieplina 3M Thinsulate to odpowiednia termika oraz oddychalność bez zwiększania wagi i objętości odzieży

>Warstwa HEAT NAVI gwarantuje dodatkowe ciepło dzięki wyłapywaniu promieni słonecznych

>Membrana DTL gwarantuje wodoszczelność i oddychalność na poziomie 20.000mm H2O

>Ozdobne futro z możliwością odpięcia

>Marszczone przeszycie na ramionach oraz rękawach
Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego

4 050 zł3 240 zł

Winter_Sale_2021