Rękawiczki rowerowe ASSOS SUMMERGLOVES S7

220 zł198 zł

Assos SUMMERGLOVES S7 to letnie rękawiczki rowerowe zaprojektowane by zapewnić najwyższy poziom przyczepności i ochrony. Bez względu na panujące warunki pomagają w zachowaniu pełnej kontroli nad rowerem i dbają o należyty komfort termiczny dłoni.
Znajdująca się od wewnątrz wyściółka pomaga w skutecznym tłumieniu wibracji a silikonowe aplikacje wydatnie poprawiają przyczepność chwytu.
Ich wierzchnią stronę wykonano z siateczki mesh, która zapewnia znakomitą przewiewność i pomaga schłodzić rozgrzane dłonie. Równie wydajną cyrkulację powietrza zapewniają także siatkowe panele między palcami. Wykonane w całości z termoaktywnego materiału, sprawnie odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry i szybko wysychają.
Oferowany przez nie komfort to zasługa anatomicznego dopasowania oraz rozciągliwego materiału, którego użyto do wykonania mankietu oraz ich tylnej części.
SUMMERGLOVES S7 to idealne rękawiczki na ciepłe i upalne dni w ciągu roku. Sprawdzą się idealnie w trakcie treningu jak i startu w zawodach.

220 zł198 zł

widget_blackfriday2020