Skarpety kompresyjne COMPRESSPORT FULL SOCKS RUN

170 zł

FULL SOCKS RUN to zaawansowane skarpety kompresyjne dedykowane do użytkowania w trakcie aktywności fizycznej. Sprawdzą się idealnie zarówno w trakcie wyczerpujących treningów jak i startów w zawodach.
Dzięki właściwościom elastycznego materiału i strefowej kompresji zapewniają mięśniom niezbędne wsparcie. Zastosowana tu kompresja skutecznie poprawia także krążenie krwi. W rezultacie pomaga w natlenieniu mięśni i sprawia, że mniej się męczą. Kolejną funkcjonalnością jest technologia 3D.DOTS, której zadaniem jest symulowanie mikromasażu stóp. Stymulacja tego typu zmniejsza zmęczenie i już w trakcie wysiłku wpływa na proces regeneracji. Technologia 3D.DOTS tłumi także wstrząsy płynące z podłoża sprawiając, że każdy krok jest odczuwalnie lżejszy.
Dzięki termoaktywnym włóknom, z których zostały wykonane, skarpety błyskawicznie odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry i szybko wysychają. Skutecznie pomaga w tym także wydajny system wentylacji. Jego rolą jest aktywne czuwanie nad termoregulacją i ochrona przed przegrzaniem stóp. Skarpety są przy tym wyjątkowo przyjemne w dotyku i nie powodują podrażnień.
FULL SOCKS RUN to propozycja dla najbardziej wymagających.

170 zł

widget_blackfriday2020