Spodnie ARCTERYX LEFROY

Spodnie ARCTERYX LEFROY

420 zł

Spodnie męskie ARCTERYX LEFROY to lekkie spodnie trekkingowe typu softshell, dedykowane mężczyznom, którzy nie boją się żadnych outdoorowych wyzwań. Elastyczne i wytrzymałe materiały i niezwykła funkcjonalność kroju. Wygoda użytkowania pozwoli Ci na pokonywanie kilometrów wędrówek górskich w wysokim komforcie, jak i miejskich aktywności.


Spodnie softshellowe ARCTERYX wykonane z wyjątkowo lekkiego softshellowego materiału Aequora AirPerm™ to wysoki stopień ochrony przed wiatrem oraz oddychalność dla komfortu suchej skóry, nawet przy intensywnej aktywności. Użyte mieszanki poliestru i elastanu to gwarancja dopasowania się do każdego ruchu, a także właściwości szybkoschnące. Profilowane kolana oraz klin w kroku to jeszcze większa swoboda i efektywność w pokonywaniu szlaku. Dzięki nim zapomnisz o skrępowanych ruchach nawet na wspinaczkowych trasach.


Pasek w talii pozwala na dopasowanie spodni do talii w każdej chwili. Regulowany za pomocą metalowej sprzączki. Dwie kieszenie umieszczone z przodu. Trzecia kieszonka na prawym udzie, zapinana na zamek.


Najważniejsze korzyści:

*Tkanina Aequora AirPerm™ to ochrona przed wiatrem i wysoka oddychalność

*Mieszkanka szybkoschnących włókien

*Profilowane kolana oraz klin

*Regulacja pasa za pomocą paska w talii

420 zł

Podobne produkty