Descente

Spodnie narciarskie DESCENTE CANGGU

2 000 zł1 600 zł

Ocieplane spodnie narciarskie męskie DESCENTE CANGGU o prostym kroju to idealny wybór na mroźne dni podczas zimowego szaleństwa. To model dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak ważnym elementem aktywności jest odzież odpowiednia do warunków.


Spodnie DESCENTE CANGGU to ciepłe spodnie z nowej, wysoce wodoodpornej tkaniny ECO LOTUS BIOMIMIC z poliestru pochodzącego z recyklingu, dzięki czemu oszczędzono zasoby naturalne.Wzbogacony o technologię MOTION 3D to wysoka rozciągliwość, nieskrępowane ruchy we wszystkich kierunkach oraz komfort noszenia. Ponadto materiał pokryto laminacją DTL. To wielofunkcyjna, miękka i wodoszczelna powłoka przepuszczająca wilgoć. Zapewnia wodoszczelność oraz oddychalność rzędu 20.000mm H2O. Umieszczona między warstwami ocieplina CAPOC oraz FOLEC zapewnia komfort termiczny i odpowiednią wymianę ciepła z otoczeniem. Innowacyjne cięcie kroju X-MOVEMENT to większa przestrzeń w okolicy kolan dla maksymalnej wolności i efektywności ruchów.


Regulowane w pasie dla lepszego dopasowania. Nogawki wyposażone w wewnętrzne mankiety przeciwśnieżne, aby puch nie dostawał się do środka, wykończone dwukierunkowymi suwakami. Kieszenie boczne zapinane na suwaki. Obok nich znajdują się boczne zamki, aby jeszcze lepiej kontrolować wentylację i temperaturę. Tylne wzmocnienie pleców zapobiega przedostawaniu się śniegu do środka na wypadek podwinięcia innych warstw, zapobiega urazom oraz zapewnia dodatkowe ciepło.

Przez ściśle dopasowany krój spodnie wypadają mniejsze, niż standardowy rozmiar, dlatego zalecamy wybrać o jeden większy.


Najważniejsze cechy:


>Ekologiczny materiał ECO LOTUS BIOMIMIC wraz z technologią MOTION 3D to największy komfort i efektywność wysiłku, dzięki naśladowaniu ruchów ciała oraz ochrona środowiska

> Ocieplina CAPOC i FOLEC to odpowiednia termika oraz oddychalność

>Membrana DTL gwarantuje wodoszczelność i oddychalność na poziomie 20.000mm H2O H2O

>Krój X-MOVEMENT dla maksymalnej swobody i nieskrępowanych ruchów

>Manikiety przeciwśnieżne uniemożliwiają dostanie się śniegu do wewnątrz

>Tylne wzmocnienie talii dla większego komfortu i bezpieczeństwaMODEL POWYSTAWOWY

2 000 zł1 600 zł

widget_blackfriday2020